הודעות אבל

הודעות אבל

הודעות אבל

ניסוח והדפסת הודעת אבל צריכים להיעשות במהירות על מנת שהאבלים יוכלו לתלות את המודעות וליידע על הפטירה, על מועד הלוויה ולספק מידע היכן יושבת המשפחה שבעה, המרכז להדפסת מודעות אבל עומד לשירותכם בכל זמן ומתחייב לספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר שאפשר.

פניה מהירה

הודעות אבל – לנסחן ולהדפיסן כראוי ובזמן

ברוב המקרים כאשר אדם נפטר בוחרות המשפחות האבלות לא רק ליידע את קרובי המשפחה והחברים אודות הפטירה אלא גם לייצר ולהדביק הודעות אבל בסביבת המגורים כדי שהידיעה תגיע אל ציבור רחב יותר: שכנים, מכרים, כלומר גם אל מי שלאו דווקא היה או נמצא בקשר ישיר עם הנפטר או משפחתו ואולי ירצה להגיע ללוויה או לבית בו מתקיימת השבעה, לנחם ולהשתתף בצערם.

העניין עם הדפסת הודעת אבל הוא שמדובר בפעולה שחייבת להיעשות סמוך למועד הפטירה ודי זמן ממועד הלוויה על מנת שיעשו את עבודתן כשורה ולשם כך צריכה המשפחה לפעול די מהר, מה שלא תמיד פשוט לעשות בשעות קשות מעין אלה, בנוסף עליה להחליט החלטות הנוגעות לנוסח, לוודא שההדפסה תתבצע במהרה ולהפיצן ברחובות שכונת המגורים.

אלה הן משימות לא נעימות למי שזה עתה נפטר אדם קרוב לו, פעמים רבות המשפחה שרויה בהלם ובלבול וזקוקה לסיוע, לפחות בהיבטים הטכניים כמו עזרה בבחירת נוסח המודעה ובתליית המודעות, כך שמה שיכול להקל לא מעט על האבלים זה לקבל שירות מקצועי ככל שניתן מבית עסק שמתמחה בניסוח והדפסת הודעות אבל ומציע גם שירותי הפצה או לכל הפחות משלוח עד בית הלקוח.

וזה השירות שאנו במרכז להדפסת מודעות אבל מציעים למאות לקוחות מכל רחבי הארץ בכל חודש, כיוון שאנו מודעים לקושי ולסידורים הרבים שעל האבלים לעשות אנו מספקים עזרה טכנית שמטרתה להפוך את תהליך הכנת הודעת אבל למהיר ואפקטיבי יותר ובכך לחסוך מעט במאמץ ודאגות ולהותיר להם קצת יותר פנאי לשאר המטלות שיש לעשותן.

אם עליכם לנסח מודעות פטירה תוך זמן קצר או אם אתם חפצים בהדפסת מודעות אזכרה ומעוניינים בשירות ללא פשרות, בואו לקבל סיוע נחוץ, צרו קשר טלפוני או מלאו את הטופס המופיע בעמודי האתר ונוודא שתקבלו את המענה הדרוש לכם מחברה העוסקת בתחום זמן רב ונמצאת לשירותכם עשרים וארבע שעות ביממה.