מצבות שיש חברון

מצבות שיש חברון

במצב הקשה ביותר בו תצטרכו לבחור מצבה לאדם קרוב ללבכם, תצטרכו לבחור את חומר המצבה. החלטה זו חשובה ביותר כי החומר אותו תבחרו להנצחת יקירכם, יקבע את תחזוקת המצבה ועמידותה. כאן נספר לכם מעט על מצבות שיש חברון.

פניה מהירה

מצבות שיש חברון

המצבה שבאמצעותה תנציחו את יקירכם לעד חשובה לכם ביותר. על המצבה תוכלו לכתוב על חייו ופועלו של הנפטר, לכתוב מילים חמות וכמובן את פרטיו האישיים. כיום מייצרים מצבות לקבר ממספר אבנים וחומרים כאשר לכל אבן את יתרונותיה וחסרונותיה.

 אבן חברון מופקת מסלע גירי קשה באזור הרי ירושלים וגוונה לבן צהבהב. אבן זו נפוצה ביותר בבתי העלמין בישראל ואף האבן הרשמית והאחידה ממנה נבנות מצבות חללי צה״ל וכוחות הביטחון. אבן זו מהוות אנדרטת הנצחה מכובדת וממלכתית.

 אבן חברון נוחה מאוד לעיבוד כך שניתן ליצור ממנה כל צורה וגודל בהתאם לרצונותיכם. אמנם היא משמשת כחומר בלעדי לבניית מצבות, אך ניתן לשלב אותה עם עוד אבנים למראה שונה, אישי וייחודי. תחזוקת האבן – יש לחדשה אחת לכמה שנים בחומר מילוי ובנוסף לכל יתרונות אלו – מחירה נוח.

 המרכז להדפסת מודעות ליום גילוי המצבה

מתכוננים ליום גילוי המצבה וזקוקים לשירות הדפסת מודעות אזכרה? המרכז להדפסת מודעות אבל מציע לכם שירות הדפסת מודעות אבל במהירות ובמחירים מעולים, צרו איתנו קשר כבר עכשיו.