מצבות שיש טורקי

מצבות שיש טורקי

אם אתם חווים רגעים קשים ביותר מפאת פטירה של יקרכם, אנחנו מבינים ללבכם ושולחים את תנחומינו. ברגעים הקשים הללו תצטרכו לבחור ולעצב את מצבת ההנצחה לאהובכם ונרצה לספר לכם מעט על מצבות השיש הטורקי.

פניה מהירה

מצבות שיש טורקי

השיש הטורקי נוצר בתהליך של לחץ או חום מקרום כדור הארץ, נחצב במחצבות האי מרמרה שבטורקיה ומיובא לארץ. שיש זה חזק במיוחד ונחשב באיכותו כרמה הגבוהה ביותר. אבן זו קיימת בצבע אפור תכלת בהיר עם פסים טבעיים בצבע אפור. מהשיש הטורקי לרוב משתמשים ליצירת מצבות יוקרתיות ביותר הידועות בעמידותן לאורך שנים רבות.

 בנוסף, השיש הטורקי נוח לעיבוד ופיסול וניתן ליצור בו כיתוב מסוג של אותיות עופרת בולטות או חריטת התזת חול עמוקה עם צבע. בגלל צבעו הסולידי הוא נחשב לפופולרי אך יש לתחזקו אחת לשנה במריחת חומר הגנה המונע ספיגה, מכיוון שהוא יכול לאבד את הברק הטבעי שלו מלכלוכים שונים ופגעי מזג האוויר.

 שיש טורקי מחיר

 מצבות השיש הטורקי נחשבות למצבות ייחודיות ביותר ובשל יציבות המצבה היכולה להגיע ל100 שנים ואף יותר, המחירים למצבת שיש טורקי יהיו גבוהים ביחס לשאר הסוגים. טווחי המחירים נעים בין 5000-9000 שקלים למצבה בסיסית.

 המרכז להדפסת מודעות אבל לעזרתכם בכל שעה

המרכז להדפסת מודעות אבל מדפיס ומספק מודעות בכל רגע, יום או לילה. תוכלו לבקש מאתנו כל נוסח שתרצו בהתאם לאופיו של הנפטר. אנחנו נדאג להדפיס לכם את המודעות במהרה ולשלוח אותן אליכם הביתה באמצעות שליח. בנוסף, תוכלו להיעזר בשירותי תליית המודעות ופרסום בעיתון. צרו קשר בכל עת בטלפון 0529770173.