פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל

פרסום מודעת אבל, מודעות אזכרה ומודעות השתתפות בצער הם מנהגים שנשתמרו מן העבר ותקפים עד היום, אם ברצונכם לנסח, להדפיס ולהפיץ מודעות אבל או אזכרה או אם אתם חפצים במודעת השתתפות בצער אתם מוזמנים לקבל מענה ראוי ושירות מקצועי מהמרכז להדפסת מודעות אבל.

פניה מהירה

מודעת השתתפות בצער לניחום המשפחה

מודעות השתתפות בצער הן אותן מודעות שדומות במראן ועיצובן למודעות אבל אך בניגוד למודעת אבל שעל הדפסתה והפצתה אחראים בני המשפחה האבלים, מודעת השתתפות בצער היא מודעה שמטרתה להביע תנחומים וברוב המקרים היא מנוסחת, מודפסת ומפורסמת בידי מי שאינם קרובי משפחה או חברים של הנפטר, בדרך כלל ממקום עבודה או ארגון בו עבד הנפטר או בו עובד אחד מבני המשפחה הגרעינית.

כמו שהוזכר קיים לא מעט דמיון בין פרסום מודעת אבל למודעת השתתפות בצער, את שני סוגי המודעות ניתן לפרסם בעיתונים במדורים המיועדים לכך וגם בדרך המוכרת ואולי הנפוצה יותר, כלומר הדפסת המודעות ותלייתן ברחובות, ברחובות הסמוכים לבית הנפטר או בית האבלים ולעתים גם במקום העבודה בו עבד הנפטר או בארגון אליו השתייך.

עם זאת, פרסום מודעת אבל תפקידה ליידע את הציבור על מותו של אדם, על התאריך והשעה בהם יערכו הלוויה ובדרך כלל גם לציין היכן נערכת השבעה כדי לספק אינפורמציה הכרחית גם למי שלא נמצא בקשר ישיר עם המשפחה ורוצה להיות נוכח בלוויה או להגיע לנחם את המשפחה בבית האבלים, ואילו מודעת השתתפות בצער היא מעין מחווה שנועדה לצורך ניחום.

כאשר מדובר על מודעות שאינן מופיעות בעיתון, יש מן הסתם צורך בהדפסתן, מודעות מעין אלה ניתן להדפיס באופן עצמאי או במקומות המספקים שירותי דפוס, כיוון שלרובנו אין ניסיון רב בניסוח מודעות אבל או תנחומים, רבים מעדיפים לפנות לקבלת שירות מבתי דפוס המתמחים בתחום כדי שהתוצאות יהיו מוצלחות.

המרכז להדפסת מודעות אבל מציע לכם לא רק שירותי הדפסה אלא גם סיוע בניסוח המודעות והדבקתן וגם שירות משלוחים אל בית הלקוח בכל אזור בארץ. אז אם נחוצים לכם שירותי יצירת מודעת אבל, פרסום מודעות אבל או לחלופין השתתפות בצער ואתם מעוניינים להקל על עצמכם כמה שניתן פנו אלינו בכל שעה, ביום או בלילה והיעזרו בנו.