שיש גרניט למצבות

שיש גרניט למצבות

מקרה מוות של אדם קרוב לליבכם הוא מקרה מצער ביותר. ברגע זה, עם כל יגונכם תמצאו את עצמכם צריכים לבחור את המצבה ליקירכם, בה תנציחו אותו לעולמים. רצוי שתכירו את סוגי המצבות הקיימים. אחד החומרים הטובים והחזקים הוא שיש גרניט למצבות.

פניה מהירה

שיש גרניט למצבות

המצבות עליהן אנחנו כותבים את כל המידע הנדרש להנצחת חיי יקירינו, מיוצרות מחומרים שונים הנמדדים לפי חוזק, גוון, אפשרויות עיבוד ותחזוקה. ישנם עיבודים בהם אפשר ליצור מאבנים מסוימות מרקם אחר לחלוטין מהמקור ואף לשנות את צבען וצורתן.

 אחד החומרים המומלצים והטובים שקיימים לבניית מצבות הוא שיש גרניט. אבן הגרניט נחשבת לחזקה מאוד, אך היא לא זולה. הסיבה לכף היא שסלע הגרניט מיובא ממדינות שונות בכל העולם וניתן ליצור אתו מצבות מפוארות עם מספר גוונים טבעיים: שחור, אפור, אדום ועוד.

מצבות גרניט שחור

מצבות בעלות מראה יוקרתי במיוחד הן מצבות שיש גרניט שחור המיובא בשנים האחרונות בעיקר מסין והודו. שיש חזק שלא נסדק, עמיד לנזקי מזג האוויר, לא מאבד מהברק שלו ואין צורך בחידושו מידי כמה שנים. בעת חריטת הכיתוב עליו, נוצר קונטרס צבעים החוסך גם בחידוש וצביעת האותיות.

 מצבות גרניט קיימות בסוגים וצבעים נוספים לפי טעמכם האישי:

  •  מצבות גרניט אדום
  • מצבות גרניט אפור
  • מצבות גרניט סרדו
  • מצבות גרניט אורז

 מצבות גרניט סרדו: שיש איכותי ועמיד מאוד, מגיע בגוון אפור עם נקודות לבנות. שיש זה נחצב בישראל ולכן הוא מהווה תחליף איכותי ביותר ובמחירים סבירים לעומת השיש המיובא. מצבות גרניט אורז הן מצבות בעלות גוון אפור כהה עם נקודות לבנות קטנות.

מחירי מצבות גרניט

מצבות גרניט, כמו כל שאר המצבות מתומחרות לפי מספר גורמים:

חומר הגלם – גודל המחצבה ונדירות גוון הגרניט הנחצב בה. איכות חומר הגלם הנקבעת לפי ניקיונו ואחידותו ומחיר החציבה עצמה.

הובלה והתקנה – מכיוון שעלויות השילוח גבוהות, יש להתחשב במיקום החציבה. רוב שיש הגרניט נחצב בחו״ל.

כיתוב – ככל שהאות גדולה יותר כך יעלה המחיר

אלמנטים נוספים כמו עציץ יצוק, פנס, תמונה, ציור, פיסולים ותבליטים ייחודיים.

המרכז להדפסת מודעות אבל

 המרכז להדפסת מודעות אבל קיים שנים רבות. למרכז צוות בעל ניסיון רב בתחום הרגיש למצבכם. כאן תוכלו להדפיס מודעות אבל בכל סגנון שתרצו. אנחנו נדאג לשלוח את המודעות אליכם עם שליח עד פתח הבית. בנוסף תוכלו להיעזר בשירותים נוספים כמו תליית המודעות בלוחות המיועדים לכך ופרסום המודעות בעיתונים. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.