בית עלמין הנצח רמת השרון

בית עלמין הנצח רמת השרון

בית העלמין הנצח, הינו בית העלמין הישן של רמת השרון. ממוקם בגבולה המזרחי של העיר דרך שער התע״ש – מפגש שדרות ביאליק ורחוב הנצח. בית העלמין הוקם עם מותה הטראגי של אסתר בן-שלום, ביתו של ראש הוועד הראשון ומייסד האגודה, בתאונת עבודה בה אש הדליקה את בגדיה כמה ימים לפני תשעה באב.

 בבית עלמין הנצח קבורים בוני ומייסדי רמת השרון ובניהם מייסד העיר הקבור לצד שאר בני משפחתו, ראש המועצה הראשון ועוד רבים. בבית העלמין קיימת גם חלקה צבאית קטנה וחלקת הקברים של בני משפחת גצלר (פרשת רצח המשפחה והתאבדות ע״י אב המשפחה שזעזעה את מדינת ישראל). הקבורה בבית העלמין סגורה כיום וכל הקבורות הועברו לבית העלמין החדש – מורשה.

פניה מהירה

דרכי הגעה ומיקום בית עלמין הנצח

 טלפון ליצירת קשר: 03-5406004

 שעות פתיחה: שעון חורף

                    א׳-ה׳ 6:00-16:30

                    שישי 6:00-13:30

                    שבת סגור

                    שעון קיץ

                    א׳-ה׳ 6:00-19:00

                    שישי 6:00-15:00

                    שבת סגור

 בית עלמין הנצח מנוהל על ידי חברת קדישא

 זמנים ודרכי הגעה:

תחנת הר ציון/וולפסון תל אביב: קוים 24/126 כ71 דקות

תחנת לוינסקי/הר ציון: קוים 24/89 כ67 דקות

 תחנה מרכזית ירושלים: קוים 24/10/480 כ115 דקות

תחנת בנייני האומה ירושלים: קוים 24/33/402 כ112 דקות

 בית עלמין הנצח במפה של גוגל

 

 סוגי קבורה בבית עלמין הנצח

 קבורת שדה: קבורה המתבצעת בקרקע האדמה בצורה אופקית ועליה מציבים מצבת שיש קבועה. בשל חוסר במקום כיום קבורה זו ניתנת ברכישת שטח הקרקע על ידי משפחת הנפטר.

קבורה זוגית: קבורה המתבצעת בדומה לקבורת שדה אך מחולקת ל2 מפלסים. הנפטר הראשון נקבר כהלכה וניתן, אפילו לאחר שנים לשבור את המצבה ולהוסיף נפטר נוסף מעליו עם הפרדת אבני גולל ועפר. קבורה זו מיועדת לבני זוג ולקרבה משפחתית ראשונה כמו אחים או אחיות.

המרכז להדפסת מודעות אבל אתכם בכל רגע קשה

 המרכז להדפסת מודעות אבל הנותן שירותיו בכל חלקי הארץ נמצא כאן עבורכם. המרכז פועל שנים רבות ובעל ניסיון ורגישות בשעתכם הקשה ביותר. במרכז תוכלו לקבל מגוון שירותים כמו הדפסות של מודעות אבל במהירות המתאפשרת ובכל שעה, ביום או בלילה. שליחת המודעות ומסירתן בביתכם עם שליח, תליית המודעות ופרסום בעיתונים.