בית עלמין כפר נחמן

בית עלמין כפר נחמן

בית העלמין כפר נחמן הוא בית העלמין החדש המשרת את תושבי רעננה. הוקם בשנת 1980 לאור הצורך בשטחי קבורה נוספים בעיר. בימים אלו מסתיימת העבודה להקמת החלקה האזרחית בצד הצפוני מזרחי של בית העלמין. את החלקה טיפחו במרבדי דשא, שיחים, פינות נוי, פרגולות ומבנה לקבלת קהל ושירותים ציבוריים וגם אולם הספדים ממוזג. הכניסה לחלקה האזרחית נפרדת מהחלקה הרגילה והעבודות בה אמורות להסתיים במהלך השנה הקרובה.

בנוסף לחלקה האזרחית קיימת חלקת ילדים. חלקה זו הושבחה ונבנתה בברכתו של הרב יצחק פרץ שליט״א ובברכות הורים שכולים. בחלקה נשתלו מדשאות דשא רחבות, צמחים, פרחי נוי וספסלי עץ המאפשרים להורים רגעי התייחדות אינטימיים עם זיכרון יקיריהם.

פניה מהירה

דרכי הגעה ומיקום בית עלמין כפר נחמן

טלפון ליצירת קשר: 09-7544167

שעות פתיחה: שעון חורף

                    א׳-ה׳ 7:00-16:00

                    שישי 6:00-13:00

                    שבת סגור

                    שעון קיץ

                    א׳-ה׳ 7:00-19:00

                    שישי 6:00-15:00

                    שבת סגור

כתובת בית העלמין: רחוב קלאוזר 18 רעננה

יו״ר בית העלמין: יואל עזרזר

זמנים ודרכי הגעה:

מתחנת רכבת השלום ת״א: קו קווים 504/502/531 בין 85-90 דקות

מתחנה מרכזית ירושלים: קו 930 כ110 דקות

מתחנת אחוזה רעננה: קו 1 כ35 דקות

מתחנת החי״ל רעננה: קו 16 כ29 דקות

אתר בית עלמין ירקון

בית עלמין ירקון במפה של גוגל

סוגי קבורה בבית עלמין כפר נחמן

קבורת שדה: קבורה המתבצעת בקרקע האדמה בצורה אופקית ועליה מציבים מצבת שיש קבועה. בשל חוסר במקום כיום קבורה זו ניתנת ברכישת שטח הקרקע על ידי משפחת הנפטר.

קבורה זוגית: קבורה המתבצעת בדומה לקבורת שדה אך מחולקת ל2 מפלסים. הנפטר הראשון נקבר כהלכה וניתן, אפילו לאחר שנים לשבור את המצבה ולהוסיף נפטר נוסף מעליו עם הפרדת אבני גולל ועפר. קבורה זו מיועדת לבני זוג ולקרבה משפחתית ראשונה כמו אחים או אחיות.

קבורה אזרחית: לפי חוק זכויות האדם כל אדם יקבר על פי השקפת עולמו בבית עלמין אזרחי או בחלקה מיוחדת אזרחית בתוך בית עלמין יהודי. קברות אלו הן בסמכות אגף העדות במשרד הפנים.

 בשעתכם הקשה פנו למרכז להדפסת מודעות אבל

אם חלילה אבדתם אדם קרוב ללבכם ואתם זקוקים לסיוע בהדפסה ובתליית מודעות האבל פנו למרכז להדפסת מודעות אבל הפועל שנים רבות ויודע מה עליכם לעשות אך ינהג אתכם ברגישות רבה. המרכז זמין 24/7 יום או לילה ונותן שירותיו בכל חלקי הארץ. בין השירותים המוצעים, הדפסות מודעות אבל תוך שעה, מסירת המודעות עד בית הלקוח עם שליח ובכל שעה, שירות תליה והדבקה בסביבת במגורים ואף פרסום המודעה בעיתונים.