הדפסת מודעות אבל ברמת גן

הדפסת מודעות אבל ברמת גן

השעות הראשונות לאחר הטרגדיה של מות האדם האהוב, כשהדעת איננה תופסת את גודל האסון, הן השעות הכואבות ביותר. למרבה הצער, השעות האלה הן גם השעות שבהן רשימת המטלות הנוחתות על המשפחה האבלה מתארכת מרגע לרגע: רשימה ארוכה של אנשים שיש להודיע להם על הפטירה, טפסים למלא וכן הזמנת מודעות אבל ברמת גן או בכל מקום אחר ההופכת למטלה קשה, מנטאלית בעיקר.

אבל אחת הבעיות היותר מורכבות היא העובדה שעל פי החוק בישראל חייב המת להיקבר לא לפני חלוף 3 שעות מרגע הפטירה ולא יאוחר מחלוף 48 שעות, אלא אם אושר עיכוב נוסף על ידי רופא המוסמך לכך על פי חוק. משמעות העניין היא התמודדות עם הכאב תוך היערכות למצב החדש. המרכז להדפסת מודעות אבל יסייע לכם ככל שיוכל בראש וראשונה בהפצת המודעות והבאתן עד בית הלקוח.

פניה מהירה

מודעות אבל ברמת גן – כל מה שחשוב

האמת היא שהדבר החשוב ביותר בהן הוא הדיוק. את כל השאר יעשה המרכז להדפסה כאמור.

שם המנוח: חשוב מאד למסור את שמם המלא של המנוח או המנוחה. במיוחד לקראת המסע האחרון, חשוב להיות ממש מדויקים. בעדות מסוימות נהוג לצרף גם את שם האב או האם למודעה.

מקום ההלוויה: רוב ההלוויות מתקיימות בדיוק במועד, ולפיכך חשוב למסור את המקום המדויק שבו תיערך ההלוויה.

היכן יושבים שבעה: מי שלא הספיק להגיע להלוויה יכול לבוא לשבעה, שזוהי מצווה ממדרגה ראשונה.

מודעת אבל צריכה להיות ברורה, מדויקת, אינפורמטיבית מצד אחד ומצד שני להעביר את הצער העמוק שמרגישים בני המשפחה שאיבדו את היקר להם מכל.

המרכז להדפסת מודעות אבל צועד עם המשפחות שזה עתה חוו שכול עקב בצד אגודל עד להגעה לתוצאות הטובות ביותר. החברה מבצעת מודעות אבל ברמת גן ובכל האזורים.