מודעה לאזכרה

מודעה לאזכרה

נדמה שאין דבר מה קשה יותר ממותו של אדם קרוב, והתקופה הכי קשה לבני המשפחה ולחברים הם  לרוב השנה הראשונה, שמוגדרת לעתים כשנת אבל. מה גם שלצד היגון והעצב צצים לא מעט סידורים ודברים שיש לטפל בהם, בעיקר בימים הסמוכים לפטירה.

כך שהמשפחה מוצאת עצמה מצד אחד מתאבלת על יקירה ומצד שני עסוקה במשימות ומטלות כמו הדפסת מודעות אבל, דאגה לסידורי הלוויה והשבעה וכן הלאה, מה שמביא לעיסוק לא מועט בפרטים טכניים וביורוקרטיים שאף פעם לא נחמד לעסוק בהם, בעיקר לא בזמן כמו זה.

יצירת מודעת אזכרה

במלאת שלושים יום לפטירת אדם נערכת אזכרה, וכך כמו שנהוג להדפיס מודעות אבל המציינות את מועד הלוויה נהוג במקרים רבים גם לייצר מודעה לאזכרה המספקת אינפורמציה על התאריך ושעת ההתכנסות בבית העלמין, כך שלא יהיה צורך ליידע כל אחד בנפרד והמידע יוכל לעשות דרכו גם אל מי שאינו דווקא מקורב אל המשפחה אך בכל זאת מעוניין להגיע לאזכרה.

פניה מהירה

מודעה לאזכרה ומודעות אבל

הכנת מודעה לאזכרה או לחלופין מודעת אבל היא תהליך מורכב ופשוט בו זמנית, מבחינה טכנית המשימה אינה סבוכה במיוחד כיוון שכמו שידוע לכולנו מדובר במודעות בעיצוב אלמנטרי המודפסות שחור על גבי לבן בגדלים קבועים ובגופנים מסוימים מאוד. עם זאת יצירת מודעת אזכרה כרוכה גם בכמה החלטות כמו בחירת נוסח מתוך אפשרויות קיימות או יצירת ניסוח מקורי וכן אזכור כל הפרטים הנחוצים.

ההיבט הרגשי ולא הטכני הוא זה שמקשה פעמים רבות על ביצוע המטלה וחשוב שהמקום שמספק את השירות יעשה כל שביכולתו על מנת להקל על המשפחה, כלומר לתת שירות מקצועי ואיכותי אך גם אדיב. וזה מה שאנו במרכז להדפסת מודעות אבל מקפידים לעשות עם כל לקוחותינו.

אז אם אתם מחפשים אחר בית דפוס לצורך הדפסת מודעות אבל או יצירת מודעת אזכרה, אם אתם מעוניינים בשירות מהיר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר שישנם מחברה המתמחה בתחום אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהסתייע בנו.

לצד ניסוח והדפסות מודעות אבל ואזכרות אנו מספקים גם שירות משלוחים עד בית הלקוח וכן אפשרות לתליית המודעות באזור הרצוי. המרכז להדפסת מודעות אבל פועל עשרים וארבע שעות ביממה בכל יום מימות השבוע מלבד שבת, תוכלו להתקשר עמנו בטלפון או על ידי מילוי הטופס המצורף ולקבל מענה ראוי.