מודעות אבל באינטרנט

מודעות אבל באינטרנט

לצערנו הרב הדפסת ותליית מודעות הן צעד כמעט הכרחי כאשר קרוב משפחה או אדם יקר נפטר, מדובר במטלה לא נעימה בלשון המעטה שעל האבלים לעשותה לצד מטלות וסידורים רבים נוספים, המרכז להדפסת מודעות אבל מציע לכם לקבל שירות מסור ומקצועי כדי שתוכלו להתפנות אל עיסוקים חשובים אחרים.

פניה מהירה

מודעות אבל באינטרנט, בעיתון וברחוב

מודעות אבל כמו שרובנו מכירים אותן הן מודעות מודפסות על נייר הנתלות ברוב המקרים בסביבת מגורי הנפטר וקרובי משפחתו, מטרתה של פעולה זו היא קודם כל ליידע את הציבור על כך על הפטירה כמו גם לספק פרטים על הלוויה ועל השבעה, על מיקום בית הקברות ומועד הקבורה והיכן יושבת המשפחה שבעה.

הדבקת מודעת אבל ברחובות הינו מנהג ישן שסייע לאבלים להפיץ את בשורת המוות בעידן שבו לא היה טלפון בכל בית, וודאי שלא טלפונים סלולריים ואינטרנט, אך למרות מקורותיו בעבר הרחוק השתמר המנהג והוא חוסך למשפחות טרחה רבה בשעות הצער וחוסך מהם את הצורך לאתר טלפונית אל כל חבריו, שכניו ומכריו של הנפטר שירצו להגיע ללוויה או לנחם את האבלים בשבעה.

לצד הדפסת מודעות אבל ומודעות פטירה שניתן לפרסם בעיתון התווספה בשנים האחרונות האופציה לפרסם מודעות אבל באינטרנט, שירות שמטרתו זהה ומושתת על אותו עיקרון, ההבדל היחיד הוא שבמקום להדפיס מודעה ולהדביקה על לוחות מודעות או לפרסמה בעיתון היא מופיעה באינטרנט, חלק מהאתרים המספקים את השירות עושים זאת תמורת תשלום וחלקם כשירות לציבור.

במובנים רבים פרסום מודעות אבל באינטרנט מהווה דרך נוספת ומוצלחת להגיע אל קהל רחב תוך זמן קצר, עם זאת מודעות מעין אלה עדיין אינן מהוות תחליף למודעות המוכרות לנו מהעבר וגם כיום רוב האבלים בוחרים בהדפסה ותליית מודעות כמו שהיה נהוג לעשות בעבר.

כמו שכבר הוזכר, מלבד העובדה שמותו של בן משפחה מלווה בצער וכאב, בפני בני המשפחה עומדות לא מעט מטלות שיש לעשותן וסידורים שיש לדאוג שיתבצעו. על מנת להקל כמה שניתן על האבלים המרכז להדפסת מודעות אבל מציע ומספק שירות הכולל סיוע בניסוח המודעות והדפסתן כמו גם שירותי משלוח והדבקה, צרו עמנו קשר בכל מועד (מלבד שבת) ובכל שעה, ביום ובלילה. איתכם תמיד – המרכז להדפסת מודעות אבל.