מודעת אזכרה

מודעת אזכרה

מחפשים מקום להדפיס בו מודעת אבל או מודעת אזכרה? אם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי במיוחד הכולל גם סיוע בניסוח והפצת המודעות לאחר הדפסתן, אתם מוזמנים לקבל אותו מהמרכז להדפסת מודעות אבל.

פניה מהירה

מודעות אבל אזכרה

כמו עם מודעות אבל גם יצירת מודעת אזכרה מציינות את המועד בו מתכנסים המשפחה, החברים והמכרים לצורך עלייה לקברו של הנפטר, ייעודן של מודעות אלה דומה לשל מודעות אבל אך ישנו הבדל אחד, מודעת אבל מודיעה על פטירתו של אדם לצד תאריך ושעת הלוויה בעוד מודעת אזכרה מציינת את הזמן שחלף ממועד הפטירה ומספקת אינפורמציה על טקס האזכרה שיערך בבית העלמין.

מודעות אלה מודפסות ומופצות כחודש ימים לאחר הלוויה ולעתים גם לאחר אחד עשר חודשים ויש להן חשיבות גבוהה בין ביתר משום שמדובר בדרך אפקטיבית ליידע את הציבור מבלי שיהיה צורך ליצור קשר עם כל אחד בנפרד, מן הסתם המשפחה הקרובה והחברים מודעים לתאריך ולשעה בהם תתקיים האזכרה, אך תפקידן של המודעות ליידע את הציבור הרחב, גם את מי שפחות קרובים אל משפחת הנפטר.

מודעות אבל אזכרה ניתן בימינו לפרסם גם באינטרנט, באתרים מסוימים המיועדים לכך, אופציה שלא הייתה קיימת עד לא מזמן. עם זאת, עדיין נהוג להדפיסן ולתלותן ברחובות, בדרך כלל בסביבה הקרובה למגוריו של הנפטר ולפעמים גם בקרבת מקום מגוריהם של בני המשפחה הקרובה (הילדים, האחים וכדומה).

שירותי הדפסת מודעות אזכרה ותלייתן או משלוח עד בית הלקוח

מודעת אזכרה יש אפשרות להדפיס בכל מקום בו ניתנים שירותי דפוס, אך לא כל המקומות מספקים גם סיוע בניסוח ועיצוב המודעה ומעטים הם המקומות המציעים גם שירותי משלוח עד הבית או שירותי הדבקה של המודעות ברחובות, לכן אם אתם מעוניינים בשירות הכולל את כל ההיבטים, מתחילת התהליך ועד סופו רצוי שתחפשו אחר חברה המציעה אותו.

המרכז להדפסת מודעות אבל עוסק בתחום זמן ארוך ומספקת שירותי ניסוח והדפסת מודעות אזכרה ומודעות אבל, כמו גם משלוח עד בית הלקוח בכל חלקי הארץ ותליית המודעות באזור המבוקש, המרכז פועל כל ימות השבוע (מלבד יום שבת) וכל שעה משעות היום, כך שלא משנה מתי אתם נזקקים לשירות אתם מוזמנים לקבל מענה יעיל ותוך זמן קצר.

אז אם אתם זקוקים לשירותי הדפסת מודעת אבל או מודעת אזכרה איכותיים, אתם יכולים ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים בטופס המופיע באתר ונדאג לתת לכם מענה הולם, פנו אלינו ונספק לכם את מבוקשכם, שירות מקצועי ובסטנדרטים גבוהים ביותר.

המרכז להדפסת מודעות אבל.